מודול פעולות גסות ב- hyperMill® MAXX Machining מציע פתרונות לחיתוך בעל ביצועים גבוהים (HPC) עם תנועות כלי ספירלה וטרוכואדיות. החבילה משלבת נתיבי כרסום אופטימליים, הסרת חומרים מקסימלית וזמנים קצרים ביותר של עיבוד שבבי.

MAXXimum    פעולות גסות
פעולות קידוח

המשימה: להסיר חומר רב ככל האפשר מפוקט עגול בצורה יעילה וידידותית בכלי. הפתרון: קידוח  ב5-צירים סימולטאני.

פעולות פיניש

מודול פעולות פיניש ב hyperMill ® MAXX עיבוד שבבי הוא פתרון יעיל ביותר עבור גימור חצי וגימור של משטחים עם כלים קונים שונים.

 HPC טכנולוגיה מתקדמת לעיבוד גס  MAXXimum תוצאות.
מודול כולל חבילה מקיפה בעלת ביצועים גבוהים ליצירת מעברי כלים ספירליים וטרוכודים. מגביר משמעותית את שיעורי הסרת החומר מאפשרים עיבוד מהיר ביותר. יחד עם זאת, יש הרבה פחות עומס על כלים ומכונות. מודול עיבוד גס מבוסס על VoluMill ™, טכנולוגיית HPC שנבחנו בצורה הטובה ביותר מתוך Celeritive Technologies.

ביצועים גבוהים עבור כל מצבים עיבוד
למשתמשים יש חופש תכנות מקסימלי עבור 2.5D, 3D או 5-צירים עיבוד תנאי חיתוך אופטימליים בשילוב עם עומקשבב גדולים בציר "Z" להבטיח עיבוד 2.5D יעיל ביותר של חריצים, פוקטים ועבודות עם הורדת חומר מאסיבית. במהלך עיבוד שבבי תלת-ממד, היפר-מיכון MAXX מכני מחלק את הגיאומטריה של המרכיבים למישורים שונים. העיצוב החכם ורצף משטחים הללו מבטיחים זמן ומסלולי עיבוד ממוטבים. חבילה מקיפה של 5 צירים HPC מאפשרת נתיבים דמויי ספירלה ושבילים דמויי-טרודה, המיועדים למיפוי משטחי רכיבים מעוגלים.